Kluby dyskotekowe w Mielnie

Wielu młodych ludzi wybiera noclegi w Mielnie jako cel swoich wakacji, ze względu na szeroką ofertę klubową, gdzie można bawić się przy bardzo zróżnicowanej muzyce. Kilka z nich przedstawiamy poniżej.

1. Fresh Club Mielno – jeden z najbardziej popularnych klubów w Mielnie. Za każdym razem tłumy turystów ciągną właśnie do tego lokalu, a wszystko to za sprawą świetnej atmosfery, która tu panuje, idealnie dopasowanej muzyki do wymogów gości odwiedzających klub. Nikt sobie nie wyobraża wakacyjnej stolicy imprezowania właśnie bez tego miejsca, które istnieje już od 12 lat. Na całe szczęście właściciele klubu idą z duchem czasu i wraz ze zmieniającymi się trendami muzycznymi dostosowują wszystko do swoich gości. A Ci nie mogą się nudzić. Klub w klimacie glamour, miejsce gdzie naprawdę miło i kulturalnie można spędzić czas, przy świetnie zaopatrzonym barze, w towarzystwie pięknych kobiet i przy znakomitych dźwiękach najlepszych DJ’ów. Klub składa się z kilku stref klubowych – Chillout, VIP, Palmiernia, Scena, Palarnia, Dancefloor, a także posiada trzy duże i dobrze zaopatrzone bary. Jako jeden z niewielu klubów na polskim wybrzeżu zaopatrzony jest w system dźwiękowy High End. Gości w klubie zabawiają najbardziej znani DJe, instrumentaliści, wokaliści, klub również dba o znakomitą oprawę taneczno – artystyczną. Rezydentem klubu jest między innymi RoKo, Radi S. oraz CJ.

2. Bajka klub Mielno – klub złożony z dwóch klubów Bajka oraz Bajka Club & Lounge, zlokalizowane są w samym centrum imprezowej części Mielna, tuż przy wejściu głównym na plażę. Niezapomniane wrażenia z imprez pod chmurką zostaną w pamięci na zawsze. W klubie grana jest muzyka house. Funkcjonuje VIP room.

3. Dwupoziomowa dyskoteka Senso Dance Club, tutaj można znaleźć dwa parkiety z różną muzyką. Położona również niedaleko plaży, bo jedynie 25 metrów. Luksusowy wystrój klubu zaspokoi najbardziej wymagających klubowiczów. W klubie są bardzo wygodne loże, palmy, ekran diodowy ze szklanym podestem, 2 vip roomy oraz to co najważniejsze 6 barów. Muzyka przy której można się tu bawić to hip hop, house, nawet ostrzejsze rymy. Każdy znajdzie coś dla siebie.
4. Disco Plaza Club również zlokalizowany w centrum Polskiej Ibizy, tutaj przede wszystkim możemy bawić się przy rytmach disco.

Jeśli ktoś planuje w wakacje dobrze się zabawić, nie może przeoczyć wypoczynku na Polskiej Ibizie. Różnorodność klubów jest duża, można się bawić na plaży do białego rana. Wystarczy przyjechać i się zatracić w zabawie. Wspomnienia zostają na zawsze.

Hattama

View more posts from this author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>